Únor 2007

Aký má kto podiel...

28. února 2007 v 15:14 | angel |  ...:::Tokio Hotel - Zimmer 483:::...
Song: Übers ende der welt, Spring nicht, Stich ins glück, Reden, Nach dir kommt nichts
Music: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Tom Kaulitz
Text: Dave Roth, Patrick Benzner, Bill Kaulitz, David Jost, Peter Hofhmann

Song: Totgeliebt
Music: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Tom Kaulitz, Georg Listing, Gustav Schäfer
Text: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Bill Kaulitz

Song: Heilig, An deiner Seite (Ich bin da)
Music: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann
Text: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Bill Kaulitz, Peter Hofhmann

Song: Wo sind eure Hände, Ich brech aus
Music: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Georg Listing, Gustav Schäfer
Text: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Bill Kaulitz

Song: Wit sterben Niemals aus
Music: Tom Kaulitz, Bill Kaulitz
Text: Bill Kaulitz

Song: Vergessene Kinder
Music: Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann, Tom Kaulitz, Bill Kaulitz
Text: Bill Kaulitz, Dave Roth, Patrick Benzner, David Jost, Peter Hofhmann

Bill o songoch zo ZIMMER 483

28. února 2007 v 15:04 | angel |  ...:::Tokio Hotel - Zimmer 483:::...
Konečně! "Zimmer 483" přichází! Exklusivně pro Bravo nám kluci řekli o svých písních na jejich albu a co znamenají!

V tuhle chvíli hodně fanoušků čeká celým svým srdcem: tenhle pátek "Zimmer 483", nové album Tokio Hotel, vyjde. Bravo se s nimi setkalo v Tonstudiu a promluvilo s nimi o nových senzačních písních roku!

Totgeliebt

Bill: Tahle píseň mluví o tom, jaké to je, když jste oddělení od někoho, koho jednou milujete. A nemůžete to ovlivnit. Jednou to tak bylo i u mě, že jsem měl holku a musel jsem se dívat nebo ten vztah zemřel.

Springnicht

Bill: Je to opravdu smutná píseň. Je to o vzdávání se někoho.

Tom: Někteří lidé někdy mají ten pocit, že už nemají žádný důvod, pro co žít.

Bill: Jako outsider jsi prostě bezmocný! Co chceme touhle písní říct je že: Není žádný důvod to vzdávat! Bude chvíle, kdy to bude lepší! Naštěstí jsem se nikdy takhle necítil. Ale obdrželi jsme mnoho dopisů od fanoušků tenhle rok, kteří s tím měli co dočinění. Psali nám, že naše muzika jim dává energii. To námi opravdu pohnulo.

Heilig sein

Bill: Napsal jsem tu píseň pro lidi v našem životě, na kterých nám záleží. Přemýšlel jsem dlouho a těžce, jak ten pocit popsat. Je to vždycky o lásce. Potom jsme prostě přišli se slovem "Heilig". Vysvětluje to perfektně, cokoli se stane, tihle lidé budou vždycky velkou částí našich životů.

Georg: Naše rodina jsou ti lidé.

Gustav: Naši nejlepší přátelé. Pro mě jsou velmi důležití i Bill, Tom a Georg.

Wo sind eure Hände

Bill: Nápad na tuhle píseň přišel z našich koncertů. Naše poslední turné bylo úžasné. Chtěli jsme vám poděkovat písní pro fanoušky. Pro další turné jsme chtěli píseň, o kterou se budeme opravdu moci podělit. Tohle je ta píseň.

Stich ins Glück

Tom: "Stich ins Glück" vypráví příběh o dívkách, které jsou na drogách. Lidé, kteří berou drogy jsou každým rokem mladší. Na každé diskotéce a na každé párty berou lidé drogy. Je to opravdu děsné!

Bill: V hudebním byznysu je také hodně lidí, kteří berou drogy, samozřejmě, že jsme si toho vědomi. Ale vidíme, že nikdo kolem nás drogy nebere. Jsme bez drog. Pro nás nejsou drogy alternativa.

Ich brech aus

Bill: Tohle je opravdu píseň pro tvrdohlavé lidi. Jsem velmi tvrdohlavý. Musím dělat všechno a musím tím projít. Nemám ale rád lidi, kteří mi říkají, co mám dělat. Už jsme si zvykli, že nám ale lidé stejně říkají, "Jenom poslouchej, dělám tohle po 20 let, musíte to dělat takhle!" To jsem odmítal od prvního dne. Nechci být označen jako náhodný. Prostě chci vědět, co právě dělám a zůstat si u toho, co dělám. Nemůžu zpívat píseň, kterou nemám rád. Nebo si učesat vlasy tak, že to ke mě nejde. Naši producenti to akceptují to.

Reden

Tom: Tohle je moje historie o sexu s fanynkou, o čem jste mohli číst v minulém Bravu. Nechtěl jsem to klukům říct další ráno, ale oni to ze mě vytáhli. Nicméně, ten song je pro mě velmi emocionální, když vysvětluji, co se stalo (směje se).

Nach dir kommt nichts

Bill: Když mám přítelkyni, tak se o ni zajímám. Tak mě opravdu poznáte. Když to skončí, tak si prostě neumím představit, že se znova zamiluji. Protože jsem to všechno vzdal. Potom se prostě nesnáším za ten fakt, že jsem se nechal potopit a uzavřel jsem se od ostatních.

Tom: Možná to zní legračně, ale já mám tu samou věc se svým psem, neumím si představit mít někdy jiného psa.

Wir sterben niemals aus

Bill: Tom má k tomuhle tématu hodně vzpomínek.

Tom: Je tady jenom jedna, ke které jsem hodně emocionální (usmívá se).

Bill: Věříme, že když někdo opustí tenhle svět, tak jeho nebo její část tady zůstává. Nemůžeme si prostě představit, že je někdo pryč navždy. Bez ohledu na to, co čas přinesl - nikdo nám nemůže vzít naši muziku.

Vergessene kinder

Bill: I tahle píseň je inspirována našimi fanoušky. Dostali jsme hodně dopisů od lidí, kteří si prošli rušnými časy. Zůstali na to sami v mladém věku a mají rušný život. Žijí skryté životy a nikdo se o ně nezajímá. Napsali jsme tuhle píseň, takže by si to lidé měli začít uvědomovat. Je to věnováno dětem, na které nikdo nemyslí.

An dieser seite (Ich bin da)

Bill: Tahle píseň je pro ty, kteří tady s námi byli posledního půl roku - naši rodinu, přátele. Chceme jim dát něco zpátky. Není tady nic více speciálního než vědět, že je tady někdo pro vás, někdo kdo za vámi stojí. Nezavolal jsem svému nejlepšímu kámošovi už dlouhou dobu, ale vím, že je tady pro mě. Dokonce i na konec světa by mě následoval. Chceme těmhle lidem říci, že jsme tady pro ně taky. Bez ohledu na to, jaké máme povinnosti - když by mi zavolal kamarád a řekl mi "Potřebuji tě", tak bych všeho nechal a šel mu pomoci.

In die Nacht

27. února 2007 v 18:05 | angel |  In die nacht
Toto je ten song, ktorý nie je a českom a slvenskom CD..............proste sa niekde stala chyba............odpúš´tame vinníkovi a tu ju máte aspoň na vypočutie =o) pekný slaďáčik .......


Ďalšie foto z fotoshootingu...

27. února 2007 v 17:45 | angel |  ...:::Tokio Hotel - Zimmer 483:::...
Zamerajte sa vždy len na jedného........všimnite si jak Gusta nastavil zadok, alebo ako sa Georg snaží im to nepokaziť (keďže zhadzovať začal Tom.....................tayk že kto iný, že?! =o)))))
Bitkááááááááááááááá...........................=o))))))Tí si to tam fakt užívali...........
:D

Niečo ako osud 18. (by wanessa)

27. února 2007 v 17:37 | angel |  ff : Niečo ako osud
Mata pokrcila plecami a odisla na izbu. Pozerala som na nu az kym nezavrela dvere.Potom som sa otocila na Toma a spytavo som po nom zaganila. "Coo?! Ja som nic nespravil!" .... "Hej to vidim!" ironizovala som a Bill sa len tlemil vedla. Rozmyslala som nad nim, nad tou jeho Engelee a uvedomila som si, ze ja vlastne na takeho chalana ako je Bill nemam. Ale to som odbocila.... "No tak co si spravil?!" .... teraz sa na neho so zaujmom dival aj Bill. "No taaaak!! Nepozerajte tak na mna!!! Ja som jej len chcel dat pusu!!..." odmlcal sa, ale my sme neprestali zazerat, obom nam bolo jasne, ze by Mata nevyvadzala, keby sa jednalo len o pusu. "...no mozno som sa s nou chcel aj trosku predviest pred novinarmi ale..." ... "Predviest pred novinarmi???!!! zaganil Bill na brata so vsetkou zlostou, co v sebe mal. (aspon to tak vyzeralo). Tom uz nic nepovedal, len vytrvalo skumal svoje topanky az kym ho Bill nedrapol na kapucu a vtiahol do izby. So mnou sa rozlucil s tym, ze sa dnes este mozno uvidime a zatresol za sebou dvere.Len som pokrcila plecami akoze tazko kedze je destat prec, ale nepremyslala som nad tym viac a hnala som sa za Matou do izby...
----------------------U BILLA A TOMA---------------------------------
...."To co bolo?!" dal som si ruky v bok. "Co??? Preco???" pozrel na mna Tom spytavo a konecne odtrhol pohlad od podlahy. "Ty sa este pytas?!" .... "Ano lebo neviem co take strasne som urobil!"..... "Co s tym bozkom?!".... "Ja...........nic som neurobil.....len som......chcel som jej dat pusu a chcel som sa mozno trochu predviest, nenapadlo ma, ze to takto zoberie!".... "Boze....ty asi nikdy nemyslis na nikoho ineho okrem seba......ona zrejme nebude taka ako ta minule uz ti to napadlo?"..... "Ale..." "Ta minule bola....no bola .....to neviem popisat jednym slovom.....co takto odporne slizka...." Tom na mna stale zazeral, ale ja som mu to chcel povedt uz vtedy, a som rad, ze to vie. "...Mata zrejme nechcela len to jedno a je uz na case aby si pochopil, ze sa mozno treba venovat aj inym veciam na babach!" ... "Tak teraz prehovoril najvacsi romantik pod slnkom, ze?" napriahol sa Tom. Nechapal som tak som len spytavo zazeral. "Ty si to este nepochopil.......jasne, ze som sa s Matou nechcel predviest a jedina pusa aku sme si kedy dali bola na lico. Boli sme za dverami od tej doby, co ste ich zavreli..." vyvalil na mna pravdu Tom a mna az zatriaslo od hnevu. "Ty si taky id..." .... "Ano ty si idiot!" poopravil ma Tom. "...jak si jej mohol povedat, ze mas babu.....zas si chces niekoho overovat, co?! Ale toto nebol najlepsi napad, hlavne po tom tvojom vyliati si srdca v autobuse! BILL Van je to naj co ta mohlo stretnut, a ty si sa jej dobrovolne vzdal..."otvaral som usta jak sa zmenil.....takto so mnou nikdy nerozpraval.....zeby sa aj staral jak sa kto citi....."Fajn je pravda, ze sa mi Vanessa paci a co?! Aj tak..... je to Slovenka a aj tak by sme sa museli rozlucit!" :... "A kto ti povedal, ze na Slovensko neletia lietadla a nevedu tam cesty?" pozrel na mna vycitavo Tom. "Ale.......vies co? Mam ta rad!" povedal som a odisiel do svojej izby. Tom zostal s otvorenymi ustami stat, ale po chvili sa usmial, potom odisiel tiez a nechal ma sameho. -Boze....preco musi mat vzdy pravdu.....fakt sa mi paci...lenze som skratka idiot...a nim aj ostanem!- prestal som rozmyslat, a tresol som sa na postel a zaspal som obleceny asi minutu potom...
-----------------------S5 JA----------------------------------------
"No tak uz mi povies co sa stalo?!" oborila som sa na Matu, ked som otvorila dvere, lebo som si myslela,ze je niekde v dosahu mojho hlasu. Ale nebola.....sprchovala sa akoby sa nic nedialo......pred chvilou jancila a teraz.... Nechala som ju tak a znova som rozmyslala nad Billom -Som Fakt uboha! Ja som bola tak naivnaaa!! Ked on sa mi tak strasne paci.....ale co mozem robit?! Nemala som na neho na tej pumpe tak vyletiet! Ale aj keby som k nemu bola mila, nic by to nezmenilo- dokoncila som svoju uvahu akurat ked sa Mata vyhrabala z kupelne. Ja som si ani neuvedomila, ze jedna z mojich vysoko strazenych slz opustila moje ocko. Mata si to hned vsimla a sadla si ku mne na postel. "Netrap sa Van!" objala ma a pritisla k sebe. "To sa ale neda!"....no vtom som sa zarazila... "...a ty mas odkial, ze by som sa mala trapit?!" ....Mata zneistela: "Nezbijes ma?" pokrutila som hlavou ".....s Tomom sme poculi cely vas rozhovor..." nemusela ani dohovorit a zas mi vosli do hlavy tie jeho slova -Potreboval by som pomoct s jednym dievcatom- "Odpustam, no ked si to pocula.....ale ja sa netrapim kvoli tomu!" snazila som sa zakryt, ze mi na Billovi zalezi....Mata o tom nevedela a ja som to nechcela prezradzat, ale ona sa nikdy len tak neda: "To hovor tomu, co stoji za tebou....ja viem, ze ti na nom zalezi...a nesnaz sa mi nahovorit, ze nie!".....pozrela som na nu a priznala som: "No....tak....mozno trochu, ale zalezaLO!".... "Zalezi, lebo keby nie, nepomahala by si mu!! S tou babou!" dala zvlast odpudivy prizvuk na posledne slovo. Tato jej veta ma donutila rozmyslat- fakt som mu chcela pomoct a ani neviem preco....je to blbost....kravina....hovadina- a s tymto v hlave som zaspala....oblecena na Matinej posteli...................

OMG to je jake dobree

27. února 2007 v 15:11 | creative |  Vergessene Kinder

Vergessene Kinder

Vergessene KinderZapomenuté děti
......
´N ganz normaler TagJeden docela normální den
Die Straße wird zum GrabUlice se stává hrobem
Die Spuren sind verwischtstopy zmizely
Suche gibt es nichtŽádné pátrání není
Kalt ist die NachtJe chladná noc
wer friert ist zu schwachkdo mrzne, je příliš slabý
Niemand wird sie zählennikdo je nebude počítat
niemand hat sie gesehennikdo je neviděl
......
Ref:Ref:
Einsam und verlorenOsamělé a ztracené
unsichtbar geborenneviditelně narozené
Beim ersten Schrei erfrorenpři prvním výkřiku zamrznou
vergessene Kinderzapomenuté děti
Name unbekanntJménem nepojmenované
endlos weggeranntnekonečně utíkající
aus der Welt verbanntze světa vyhnané
vergessene Kinderzapomenuté děti
......
Sie sehenOny vidí
sie fühlenony cítí
verstehenRozumí
genau wie wirpřesně jako my.
Sie lachenOny se smějí
und weinena pláčou
wollen lebenchtějí žít
genau wie wirpřesně jako my.
......
Augen ohne GlückOči bez štěstí
alle Träume wurden ersticktvšechny sny byly udušeny
Panik, vor dem LichtZděšení, před světlem
und Angst vor jedem Gesichta strach před každou tváří
Schuld die keinen trifftVina, která nikoho nezasáhne
Die Zeit heilt nicht.čas nevyléčí.
......
Ref:Ref:
Einsam und verloren ...Osamělé a ztracené…
......
Alles sollte anders seinVšechno mělo být jinak
alles sollte anders seinVšechno mělo být jinak
......
Wir sehenMy vidíme
wir fühlenmy cítíme
verstehenRozumíme
genau wie ihrpřesně jako vy
Wir lachenSmějeme se
und weinena pláčeme
wollen lebenchceme žít
Wir sehenMy vidíme
wir fühlencítíme
verstehenRozumíme
genau wir ihrpřesně jako vy
Wir lachenSmějeme se
und weinena pláčeme
Wollen lebenchceme žít
genau wie ihrpřesně jako vy
toe take smutne :´( och..


Stich ins Gluck-Pichnutie pre šťastie

Stich ins GlückPíchnutí pro štěstí
......
Draussen wirds schon hellVenku už svítá
Sie ist noch daona je ještě tady,
wo keiner störtkde jí nikdo neruší
Ihr happy Birthdaysvoje"Happy Birthday"
hat sie gestern Nachtvčerejší noc
nicht mehr gehörtmoc neslyšela
......
Willst du dich fliegen sehenChceš se vidět létat
im Licht der Dunkelheitve světlu temnoty?
Öffne dein GeschenkOtevři svůj dárek
und alles liegt bereita vše leží přichystané
Augen zuZavři oči
und durcha do toho
......
Ref:Ref:
Ihr erster Stich ins GlückJejí první píchnutí pro štěstí
die Wunde bleibt für immerRána zůstane navždy
n goldener AugenblickZlatý okamžik
und jedes Mal wirds schlimmera pokaždé to bude horší
Schatten und LichtStín a světlo
nehmen ihr die Sichtvezmou jí jistotu
Sie kommt nicht mehruž se nikdy víc
zurücknevrátí
......
Draussen wirds schon hellVenku už svítá
doch ihre Nachtavšak její noc
endet nichtnekončí
Irgendeine Handnějaké ruka
streicht über ihrhladí její
Gesichttvář
......
Immer wenn es wehtutVždy když to bolí
ist sie ganz alleinje ona úplně sama
Doch nach dem letzten MalAvšak naposledy
hat sie nicht mehr geweintuž víc neplakala
Augen zuzavři oči
und durcha do toho
......
Ref:Ref:
Und noch ein Stich ins Glück ...a ještě píchnutí pro štěstí….
......
Nach jedem letzten MalPo posledním
braucht sies nochmal nochmalpotřebuje ještě zas a zas
Nach jedem letzten Malpo posledním
braucht sies nochmal nochmalpotřebuje ještě zas a zas
ein letztes Malnaposledy
......
Alle gucken zuvšichni se dívají
es ist ihr scheissegalto je jí *kurva* jedno
sie brauchts nochmalona potřebuje to znovu


Und noch ein Stich ins Glück ...a ještě jedno píchnutí pro štěstí


Der Himmelnebe
zieht sich zují táhne k sobě
Ihr letzter TraumJejí poslední sen
bleibt ungeträumtzůstane nenaplněný…Pro 7 - Bravo TV - 25.02.2007

27. února 2007 v 14:43 | creative |  news


Super-illu:Jsou to nejvíc sexy skupina v celém Německu.

27. února 2007 v 14:38 | creative |  news

Super-illu se s kluky setkalo v Ritz-Carltonu: Jsou to nejvíc sexy skupina v celem Německu. Čtyři Magdeburčané prozrazují co se skrývá za křikem fanoušku.

Pořád na cestě, každá noc jiné město. Nejste s toho vyčerpaní?
Bill: Ehh, několik posledních týdnu bylo opravdu chaotivních. Ale naš plán je vratít se do záře reflektorů. Ted jsme měli třítýdení pauzu a ted se musíme do toho znova vžít. Je jasny že žijem ve stresu. Je to taky hodně zapusobeno tím že do všeho musíme strkat nos a mít ve všem hlavní slovo. A to dá dost zabrat:)
Vaše album vyšlo 23.2- proč se jmenuje zimmer 483?
Bill: Je to proto že sme určitej čas byly v pokoji číslo 483 ve Španělsku. A tam i vznikl první song. Je to pro nás specialní protože tam jsme vlastně začali.
Druhé album vypadá na trhák-Ale jak to bude jestli se nepovede?
Bill: Pro mě by to bylo dost bolestivé, kdybych si uvedomil že už nic není ok a lidem je z naší hudby blbě. Ale i tak pro mě by platilo že z muzikou nepraštim. 5let před proslavením jsme taky hrály a i pes to odmítal poslouchat.
Tom:Ted rockujeme pro 15 000lidí a je to úžasný. Ale máme taky zažitý hrát v klubu pro hrstku lidí.
V tour Je pouze jedna zastávka na východě. Nemyslíte že to bude vaše fan z VD mrzet?
Tom: Tohle neovlivníme. V minulém roce jsme hráli v Magdeburgu ale tenhle rok to bohužel nevyšlo. Hrajeme jen v Lipsku a Berlíně.
Bill: Pokaždé chceme hrát v městě které bude přístupné pro většinu fanoušků. Vybrali sme tyto aby sme se mohli setkat s co nejvíce fanoušky.
Na akcích například udílení cen dostáváte Drei-Gänge-Menüs vorgesetzt máte to rádi?
Bill:
Já si nevím rady tady s tim.Jako i na hotelech je taky kaviar a podobný vymoženosti ale nemáme radi tady ty přezdobený jídla. Prostě stará dobrá pizza a hranolky

Kdy naposledy si byl v supermárketu?
Bill: Když tam jdu tak jdu vetšinou jen na benzínku pro praženou pizzu ect.
Tom: a v klasickym supermarketu? tak to není dlouho. Chodíme tam jen když bydlíme ve studiu. Ale vetšinou tam chodí máma - a ona i vaří

Prozraďte prosím: Vaše oblíbené jídlo?
Tom, Bill: Máminy nudle
Gustav: mámy Römertopf, rajčatovy sálát od sestry
Georg: Knedlo s kyselym zelím
Bill: Nej je že když se vratíme domů naše mámy navaří to co milujem

Bille,děláš si make-up, odličuješ všechen?
Bill: Abych byl upřímný jsem na tohle lajdák. Občas jen tak usnu a potom mám po celym obličeji černou. A nebo si ho smeju při sprchovaní. Abych všechen dal dolu trvá hoodně dlouho.

Udržujete stále kontakt se starymi přáteli?
Bill: Ano ale náš okruh přátel se zmenšil, protože už zbývá míň času a takhle aspoň víme kdo je pro nás pravý přítel

Je někdo kdo vás drží pevnýma nohama na zemi?
Bill: Rodina, přátelé. Vždy je potřeba někoho kdo nás drž pevnýma nohama př zemi a za táhne za uzdu když je třeba. Ale je samozřejmý že taky potřebujem i ostatní přatele

Co děláte se všema podprsenkama co vám přiletí na podium?
Georg: prohlížíme si je.
Tom: Asi nikdy v životě nebudem muset kupovat podprsenky(smích)

Leze vám někdy krkem řev vašich fans?
Tom: nikdy! Pro každou skupinu je to něco.
Bill: Když jsme šli na červeném koberci vedle Sharon Stone a fanoušci pokřikovali na nás bylo to užasný. Máme v našich fanouškách důvěru.

Zabudnuté deti

26. února 2007 v 22:00 | angel |  članky
Beim ersten Schrei erforen
vergessene Kinder
Name unbekannt
endlos weggerannt
aus der Welt verbannt
vergessene Kinder
( Vergessene Kinder- Tokio Hotel)

Christina bola normálne dievča...Výborne sa učí, rada tancuje, ale jediný problém, ktorý zbraňoval v jej živote bola mama...Otca nemala, ale mama bola neznesiteľná...Nemala pochopenie pre nič a obzvlášt nie pre jej veľkú lásku - Tokio Hotel. Vlastne to bolo jediné čo jej pomáhalo, to bolo to prečo chcela žiť, a preto tiež musela na Štedrý deň z domu. Mama si doviedla nového chlapa. Celé dopoludnie pred príchodom nového priateľa po nej vrieskala...Musela strhnúť všetky plagáty a dokonca aj vyhodiť všetky CD svojej obľúbenej skupiny. To nemohla dopustiť. Večer keď jej priatel dorazil, musela sa chovať vzorne. Neskôr prešla téma na Tokio Hotel. Mama vyletela, ale nie ako vždy, tentokrát ju nebila, nezfackovala tentokrát jej povedala nech sa zbalí a ide preč. Bila ju, a ona to nezvládala...rezala sa, ale nikdy sa jej nepodarilo zabiť sa...Nikdy, ale len kvôli jej láske...Vzala tedya bundu a šla preč. Bola zima. Śtedrý večer. Každý bol štastný len ona šla preč. Preč z domu a nevedela kam. Zafúkal silný vietor a začal padať sneh.

Beim ersten Schrei erforen
vergessene Kinder
Name unbekannt
endlos weggerannt
aus der Welt verbannt
vergessene Kinder
( Vergessene Kinder- Tokio Hotel)

Začali ju páliť oči. Sadla si na lavičku a vytiahla fotku svojich miláčikov ,,Neopustím vás" povedala do prázdna a ľahla si na zasneženú lavičku a zachumlala sa do bundy. Prespevovala si jej nejobľúbenejšiu pesničku....Vergessene Kinder ,,neviditelné, narodené, kričia zamrzuté, stratené deti, meno je neznáme"...Cíti že nemá silu, nemá silu na nič....zavrie oči...snáď to bude lepšie...premýšľa ako to bude až otvorí oči..Bude teplo a mama ju bude zahrievať? Bude ju mať rada? Príde aj ocko? Alebo snáď zmrzne a každý zabudne?.....Posledné otázky ktoré sa jej prehnali hlavou....

Beim ersten Schrei erforen
vergessene Kinder
Name unbekannt
endlos weggerannt
aus der Welt verbannt
vergessene Kinder
( Vergessene Kinder- Tokio Hotel)

Ráno, nájdu zamrznuté dievčatko, na lavičke a v ruke mačká fotku svojch miláčikov a na tvári má zamrznutý úsmev...Nikdo ju nepozná a ani vlastná mama sa neprizná, že ide o jej dcéru.. Preč tiež? Zostane navždy zabudnutým diťaťom!

Tokio Hotel: „Chceme všechno vyzkoušet“

26. února 2007 v 14:40 | creative |  news

Tokio Hotel teď utočí v hitparádách s aktuálním singlem "Übers Ende der Welt". V pátek přijde na trh druhé album ,,Zimmer 483" 17-letých dvojčat Billa (zpěv, text), Toma (kytara), rovněž i Georga (19, basová kytara) a Gustava (18, bicí). Evropská tour startuje v dubnu. V rozhovoru mluví o nových plánech, o propadlém bungalovu s číslem 483 a o snesitelném nepořádku.
Co znamená titul alba "Zimmer 483"?
Bill:
Je to událost z minulého léta. Chtěli jsme napsat songy na dovolené v pěkném místě Finca ve Španělsku. Když jsme tam ale přijeli, tak to nebyla žádná Finca, ale bungalov na spadnutí - maličké, s patrovými posteli. Přesto jsme tam zůstali a postavili naše nástroje. Náš bungalov měl číslo 483.
Ve srovnání s vaším debutem ,,Schrei", byl váš zvuk zdokonalený …
Bill:
Pozorujeme rozdíl. Samotný můj hlas se totálně změnil. První album bylo zahájeno, když jsem měl 13 let, aktuální v 17cti. To je už něco jiného. Kromě toho jsme se taky hodně naučili díky živým vystoupením.
Georg: Naše hudba bude taky trochu víc kytarovější.
Odkud jste vzali nápady na vaše songy?
Bill:
Moje inspirace je celý poslední rok. Velmi hodně jsme se dozvěděli o našich fanoušcích, psávali nám dopisy, mohli jsme poznat hodně nových lidí a současně dál běžet normální život s našimi rodinami. Vždycky mám u sebe diktafon a blok, nebo notebook a píšu na cestách. Sbírám tyto nápady. Jemná práce se stane potom ve studiu.
Nechali jste si některé songy přeložit do angličtiny, vaše vydavatelská společnost slibuje export vašich songů do zahraničí, také do USA. Jak daleko jsou plány?
Bill:
Nemáme ještě žádné data nebo konkrétní plány, jak to uděláme. Radost z toho máme v každém případě. Dosud to bylo tak, že bychom měli mít nejprve zpětnou vazbu od fanoušků ze zemí, že řeknou ať někdy přijedeme. Potom přijde vydavatelská společnost a řekne nám: ,,Dělejme".
Budou potom budoucí texty rovnou v angličtině?
Bill:
Ne, neumím tak dobře anglicky! Nechci nějak moc zpívat anglicky.
Tom: Ne, myslím si, že to by to nebylo nic pro hudbu Tokio Hotel. Angličtina je jenom pro porozumění v ostatních zemích. Ale němčině se můžeme nejlépe projevit a vyjádřit pocity.
Jak to funguje se školou, kdy budete hotoví?
Bill:
Momentálně nemáme na školu moc čas. Běží to prostřednictvím dálkového vyučování, stejně jako předtím. Ale v každém případě chci mít maturitu.
Bydlíte společně?
Bill:
Jo, když jsme se studiu.
Tom: Tam bydlíme spolu v malém bytě v blízkosti studia.
Georg: Je to spíše, jako ubytovna pro mládež.

Kdo nejdříve uklízí?
Všichni: Žádný. Nikdo neuklízí!
Bill: Doma máme všichni pořádek. Ale když jsem společně … Nejnepořádnější z nás je Georg. To je katastrofa, to jeho pokoje bych radši ani nechodil.
A jak žijete, když nemusíte být ve studiu?
Bill:
U našich rodin v Magdeburgu. Tam máme naše pokoje a zůstáváme tam, když máme volno. To je prima. Pěkně jíst doma a spát ve vlastní posteli.
Jsou projekty v souvislosti s filmem a televizí?
Bill:
Dostáváme hodně nabídek, mě byla předloženo také hromada scénářů. Když by přišlo něco skvělého, potom bych si to mohl i představit. Je to ale pro naši práci krása, že můžeme toho hodně vyzkoušet. Ale kapela stojí v popředí.
Právě ty, Bille, jsi něco jako ikona stylu pro mladé. Jsou nějaké nabídky za reklamní smlouvu, něco od firm s oblečením?
Bill:
Když bych měl dělat nějakou reklamu, musel bych plně za tím stát. Muselo by se mi to také osobně líbit. Pro peníze bych tohle nedělal.

dobreee videjko

26. února 2007 v 14:38 | creative |  videa

Niečo ako osud 17. (by wanessa)

25. února 2007 v 17:47 | angel |  ff : Niečo ako osud
..... "Co sa tu deje?!" vbehol medzi nich Bill. Oni obaja ostali vyjavene stat, ked nas videli vychadzat z jednej izby. No aspon sa prestali hadat. "Tak klud.....co sa stalo? Ale pomaly!" zahrozila som Mati, ktora ma tendenciu rozpravat strasne rychlo. "Dal mi pusu!!!" vykrikovala Mata po slovensky a jasne, ze na nas obaja pozerali ako na zjavenie. Ja som podisla k nej a potichu som sa jej spytala uz po nemecky: "A to ti vadi?!" ... "Samozrejme, ze mi to vadi...!!!"..........
--------------------CELÁ SITUÁCIA BILLOVÝMI OČAMI---------------------
...........vysiel som z izby a zazrel ju znova. "Ahoj...som rad, ze si prisla!" nic viac ma nenapadlo. Odpovedala iba: "Caw..." nevadilo to....rozpravali sme sa, ona sa ospravedlnila za vcerajsok......neviem preco...ona sa nema za co ospravedlnovat. Potom sa konecne usmiala. Po narazke na to, ze ma odhanala som sa tvaril, ze som urazeny, chcel som vediet, ako bude reagovat. Chcela ma utesit, aj ked mozno len so srandy, ale chcela. Ja som sa uz uplne uvolnil, bolo mi jasne, ze nie je z tych ujacanych faniniek a jednal s nou ako so starou kamaratkou......zacal som ju steklit. Kricala nech prestanem....tak som prestal. Potom som ju pozval na izbu, ale nezabudla pripomenut, ze len za ucelom rozhovoru. Musel som sa na tom smiat....bola tak spontanna a tiez uz vyzerala, ze sa odviazala. Ked sme vosli do izby, obzerala snad kazdy centimeter. Pripadala mi tym tak zaujata, ze si ma ani nevsimala, ale nebola to pravda. Odbehol som po nieco na pitie. Spytala sa ma na odpoved na otazku, ktoru mi polozila este vonku-Preco som ju zavolal, preco som ju chcel vidiet?!" mal som jej povedat, ze by som sa asi zblaznil keby som ju znova nevidel? Nie!!! Nesmie to vediet....keby nieco medzi nami bolo....aj tak by sme sa museli rozlucit, ale ked ja tak tuzim sa dotknut jej vlasov....privonat k nim....chytit jej ruku a pobozkat ju!!! Zacal som teda koktat: "Je pravda, ze som ta sem nezavolal len preto aby som sa ti ospravedlnil..." nedopovedal som vetu, ktorej dokoncenie znamenalo pre mna pad, lebo ma prerusila a so smiechom vykrikla, ze som sa jej vlastne neospravedlnil....hodil som po nej vankus, aby som odlahcil situaciu a hovoril som dalej... No vtom som povedal tu osudnu vetu, ktora ma nikdy neprestane mrziet: "Chcel som sa s tebou poradit ohladom jedneho dievcata...!" -Boze ja som taky idiot, vzdy si chcem kazdeho overovat.....Preco neverim, ze by sme mohli byt spolu.....PRECO NEVERIM ziadnemu cloveku?! No teraz sa to uz neda vziat nas5! Je to sebecke.....boze ako ma to napadlo?! Chcel som sa teda vykrutit z tej blbosti, co som tresol, tym, ze ked sa ma spytala po dlhom rozmyslani -bolo na nej vidno, ze je sklamana- na to "dievca" zacal som opisovat ju, len som povedal ine meno.......ved to aj bola ona.....ja som taky deBill!!! Boze priblbla ENGELEE.!!! Chcel som silno zakricat....lebo to vyzeralo zle......ale aj tak nieco vo mne stale protestovalo a chcelo vediet ako bude reagovat......ked mi pomoze ma ma rada....zalezi jej na mne....ale to si predsa mozem zistit aj inak......ale uz som to raz povedal -Nieeeeeee!!!- reval som v duchu. No nakoniec povedala: "Takze anjel hej?.....No hovoris o nej pekne......a uz si jej skusal zavolat alebo napisat?...A ozaj kde teraz je?!" ona sa ma na nu zacala pytat a vyzerala, ze mi chce naozaj nezistne pomoct! -Bill ty si taky MAGOR! Z toho sa uz nevykrutis!- Ked som jej chcel odpovedat uprostred vety ma prerusil krik na chodbe: Zdvihli sme sa skoro naraz a bezali k dveram. Vonku sa nam naskytol pohlad na Toma a tu Vanessinu kamosku. Hned som skocil medzi nich a chcel som zistit, co sa stalo. Mata nieco zakricala, ale nerozumel som jej. Obaja stichli a zazerali na nas, ked sme vysli z jednej izby. Potom k nej podisla Van a milo jej dohovarala....
--------------------------S5 V REÁLY------------------------------------
......... "....a mozes mi vysvetlit preco ti to vadi?! Ved..." .... "Nevyslovuj to!!! Nevyslovuj tie slova, ze som to vzdy chcela!" zasycala mi Mata do ucha az som nadskocila. "Ale ved chcela nie?!" ..... "Mozno doteraz!".... "A co spravil take strasne....do vcera bol milasik a dnes satanista?"....Spring nicht- pár foto

24. února 2007 v 18:14 | angel |  Spring nicht
Tak toto som sem dávala, keď som počúvala SPRING NICHT a viete na čo som pri tom prišla???............že je to úplne vymakaná vec!!!! =o)))))))))natacanie klipu Spring nicht

24. února 2007 v 14:46 | creative |  videa