Květen 2007

mixuš Tominka

31. května 2007 v 20:27 | creative |  Tom
3yg31bm.jpg

ja ceem pusinkuuu

31. května 2007 v 20:26 | creative |  Tom

(700x525, 86Kb)


Krása, nádhera...

31. května 2007 v 20:24 | creative |  Gustav


Kalendár s Gustavom/2007

31. května 2007 v 20:23 | creative |  Gustav


Hledá se andílek zn. pro Billa 7.

31. května 2007 v 19:09 | creative |  ff : Hledá se andílek zn. pro Billa

Tom mi drží ruce a Bill mě lechtá.,,Už ne!Puste mě konečně!"vrtim se na posteli.Já je nakopu do prdele!Tom vezme z mísy jednu jahodu a narve mi jí do pusy.,,Um um!"mumlam.Tohle jim oplatim.Já nejsem žádnej svatoušek!To mě ještě neznaj,jen ať si počkaj na večer!!!.,,Ty si nechtěla jahody?"tlemí se mi oba.Díkybohu mě konečně pustí.Nastavim na ně ledovej pohled,vyprsknu jahodu Billovi na tričko a muknu do zrcadla.No ty mi teda dali!,,Magoři!"vypláznu na ně jazyk a beru si věci do koupelny. Doufam,že je tam aspoň zámek!Tom zbystří a de za mnou.,,Copak?"divim se.,,Potřebuješ něco?",,No víš,vona nám teče dost často najednou horká,tak jdu s tebou,abych ti to moh hlídat!"usměje se a vleze za mnou do koupelny.,,Jo ty si myslíš,že sem blbá!Koukej vypadnout a to hodně rychle!"vystrčim ho ze dveří kopancem do zadnice a zamknu za sebou.,,Jau!"slyšim jak ještě zaječí a už ze sebe sundavám oblečení.

Bill de kolem koupelny a vidí Toma přilepenýho na dveřích.,,Ty seš fakt magor!Vidíš tam aspoň něco?",,Ne,je tam klíč,ale slyšim jak si prozpěvuje.Bill se taky přihrne a už sou tam voba přilepený jak žvejkačky….Nejdřív se vysprchuju,pak obleču pižámko(od matky nový-růžový,krajkovaný)vypadam sice jak dement!Ale je zatraceně sexy,to se musí nechat.Ještě si vyfoukam vlasy,vyčistim zoubky a už rychle odemikám a otvíram dveře.Tom s Billem se od nich okamžitě odlepí a tak jako se začnou procházet před koupelnou.Trapák Tom si ještě vezme kropáč,jako že zalejvá kytky a Bill mu řiká,že je na čase,aby je pohnojil.To sou fakt kreténi!Přejíždí mě očima od hlavy k patě a u Toma mi je jasný,že to pižamo ze mě slíká pohledem.,,Tome,leješ to vedle!"upozornim ho a du si lehnout.Zavřu oči,ale nespim.Budu dělat mrtvýho brouka!

kostrička Bill

31. května 2007 v 17:52 | creative |  Bill

Nevada Tan sing DDM

31. května 2007 v 16:44 | (o= angel =o) |  videa
...........mno čo ste možno ešte nevedeni je, že Nevada Tan je neu Deutch objav.............a čo teraz uvidíte, že Nemecký showbiznis je úplne poprepletaný =oD (spievajú DDM)

Výtlemík......fakt "malinký"

31. května 2007 v 16:39 | (o= angel =o) |  Georg
Belly Laugh ROTFL ...........ja som na zemi.....pomóc........."Chudák" Gusti =oD

31. května 2007 v 16:36 | (o= angel =o) |  Gustav
Belly Laugh "Během koncertu je tam plno dívek, které se na veřejnosti odhalují. Je to cool, ale je tu taky problém, alespoň pro mě, a to takový, že za svými bicími není nic vidět!" - Gustav Schäfer, Tokio Hotel


Čo ste možno (ne)vedeli

31. května 2007 v 16:34 | (o= angel =o) |  band
..Bill si někdy zapomene vyčisti zuby, když jde spát? ( všetci máme svoje muchy mno nie? )
...Bill se bojí, že se s Tomem dostanou do velké bitky a už spolu nikdy znovu nepromluví?

...značka Billového laku na vlasy je "Kyrell"? (to nepoznám)
...Billova nejoblíbenější tužka naoči je Maybeline?
...si Bill zpívá, když se sprchuje? (tak to spievam aj ja mno ale hlavný rozdiel je ten, že ja spievať neviem =oD)
...Bill je alergický na jablka a komáří štípnutí? (o tých jablkách neviem..........ja by som bez toho asi neprežila!!!)
...jeho oblíbená barva je oranžová?
...nesnáší svoje nohy? (to myslí vážne???)
...nesnáší brečící fanynky?

...Bill by chodil spát už v 6 hodin odpoledne, kdyby mohl.
...Bill dostal svůj první polibek v devíti letech?
...je pravák?
...nenosí make-up, když je doma nebo sám?
...Bill je velmi pověrčivý?

...Bill má sebou na konzertech TH vždy medvídka.
...nesnáší brambory a brokolici a jednou snědl celé plato brokolice a později to šechno vyhodil?

...nesnáší, když si dívky koušou nehty, ale když on nám je nervozní tak to dělá sám? (mno tak nech sa nesťažuje ked si ich kúsal tiež =))
...se bojí hmyzu a hlavně pavouků?
...během ECHA Awards 2007 dostal kázání, když chtěl jít na záchod(muži), protože uklízečka si ho spletla s dívkou?
...Bill spí pouze v trenkách. )=oD)

...Bill nechce zpívat před 8 hodinou ráno, protože si myslí, že se jeho hlas ještě "neprobudil"? (na tomto môže byť niečo pravdy)

...nemá rád lháře a nespolehlivé lidi? (a kto ich má rád, že?)
...jestli mu někdo řekne, že nějaký z jejich fans je nemocný, myslí na něj celý den?

...on a Tom spolu sdíleli pokoj, když byli malí?

...když mu bylo 6 měl králíka, který mu utekl?

...poslouchal písničku "White Flag", když psal jejich songy? (tá je fakt pekná ale Dido má aj tak všetky somgy pekné)

...Bill si je blíž s Tomem, než s jeho matkou (Simone)?

...když byl malí kluk, chtěl být čarodějnice? (snád čarodejník, nie?)

...nechce, aby jeho dívka byla vyšší než on? (šak to by sa snád ani nedalo...)

...se bojí mořských řas? (nedivím sa je to fakticky nechutné, ked sa vám to obtočí okolo nohy)
...miluje, když dívky křičí na konzertě?

...jeho babička mu říká "Macky"? (každý máme svoje skryté "ja" =oDD)

...Bill rád šije?

...nemá rád, když fans chodí stejně oblečený jako on? (mno tak stretávať chalanov oblečených jak ja.....to by asi tiež nebolo trikrát príjemné)

...rozfofruje svoje peníze strašně rychle?

...si sám nepere? ( tak to je nam jasnee )

...si myslí, že on a Tom se nehádají kvůli holkám? (myslí si???)

...si v McDonaldu vždycky dává Big Mac a vanilkový shake?

...jeho oblíbené zvíře je opice?

...si myslí, že Georg a Tom mluví vulkárně?

Billov odkaz na jednom fóre

31. května 2007 v 16:20 | angel |  Bill
...............neviem či toto písal Bill, ale každopádne ten kto to písal má recht!!!......
Dokážem si predstaviť, čo si terazmyslíte. Vidíte moje meno a myslíte si - ďalší, kto nás chce naštvať. Dobre, v tom prípade toto nemusíte čítať! Ako som sa dostal na túto stránku? Poznáme ľudí, ktorí tiež chodia do rôznych fór, ale oni nikdy nepovedia, že nás poznajú. Preto nepočúvajte tých, ktorí hovoria, že nás poznajú. Naši naozajstní priatelia by to nikdy nepovedali. Myslím, že je rozkošné, keď o nás hovoríte a vymieňate si myšlienky. Avšak, mnohí zachádzajú príliš ďaleko. Sme tiež ľudia a máme svoje súkrome, ktoré pre nás znamená veľmi veľa. Sme mladí, kocháme sa našou dobou a sme šťastní. Videl som tu hocičo a jediné, čo my zbývalo bolo len zakrútiť hlavou.
Páči sa mi to, čo teraz robím, ale často sa pýtam sám seba, prečo sa vypúšťa tak moc správ, v ktorých sa fantazíruje. Napríklad na tému, ako bozkávam, aký som v posteli... Objavujú sa fotky dievčat, ktoré sú údajne moje priateľky a tieto dievčatá začnú zosmiešňovať. Hovoria o nich, že sú obludy atď. To nie je normálne!
Proste majte pôžitok z našej hudby, koncertov a nehrajte sa s naším súkromím, pretože reč je predsa len o Tokio Hotel a nie o priateľkách, kamarátok, susedách alebo psoch. Nebojte sa, že máme práve žiť. A to bude prvýkrát a naposledy, čo sem píšem. Proste sa chcem trochu oslobodiť, smieť poch
opiť pár vecí.

S pozdravom Bill

Gustav v mori

31. května 2007 v 15:05 Gustav
...............netuším kedy to bolo, netuším čo alebo kto ho naháňal, ale jedno viem...........ponáhľal sa!!!

Toto je neže pekné, ale krásne!

31. května 2007 v 13:39 | creative |  Bill


Wow fotky ♥

31. května 2007 v 13:38 | creative |  Bill


Tom a Bill together

31. května 2007 v 13:32 | creative |  twins
1769403311427757f6f0434lj4.jpgtokiohotel1662349cl7.jpg

Billov flirt s Pauline

31. května 2007 v 13:32 | angel |  Bill
Bill flirtoval s francouzkou fanynkou Pauline
V říjnu minulého roku jsem já se svojí kámoškou Yannik založili první francouzský web o Tokio Hotel www.tokiohotel.fr a taky soukromý TH-Fanclub- dnes máme asi 2600 členů. Ale nedokázala jsem si představit, že bych se jednou s kluky setkala. Toto léto se mi to ale vyplnilo: s kluky jsme se mohli setkat při jejich návštve Francie. Kluci se byli podívat na našem webu a pozvali nás na den do Paříže. Já bydlím ve Versailles což je blízko Paříže, také me rodiče pustili i když jsem stále chodila do školy. Já už jsem předtím byla na jejich koncertu v Ludwigshaven ale teď jsem stála před nimi. A to jen jeden týden po mých 16.narozeninách, to byl ten nejlepší narozeninový dárek!!
V tu středu jsem byla hrozně nervózní když jsme na ně čekali před nahrávacím studiem. Mela jsem na ně 1000 otázek, ale když jsem pak stála před Tomem a Billem, nevedela jsem nic, protože moje babička zemřela před pár dny. Když jsem jim to řekla byl Bill hrozně roztomilej, objímal me a mile me utešoval a jeho slova vycházelo přímo z něj-to bylo fakt moc skvlý! Kluci byli vyšší než jsem si představovala a byli totálne normální. Trochu jsem se předtím bála, že nebudou tak hezcí. Ale ti 4 byli velmi veselí, milý a skvělý. Tom se m zeptal jak to že umím německy(moje mamka je učitelka nemčiny). Bill byl velmi překvapený že mají ve Francii tolik fanoušků. Georg říkal že surfoval na netu a mojí stránku zná už delší dobu. Vycházeli jsme spolu velmi dobře a nakonec m Bill pozval na photoshoot, která se konala o dva dny pozdji-skvelý. Byla jsem naprosto šťastná a zapoměla jsem si vzít nějaké fotky protože jsem byla tak nadšená!
Tak jsme se na photoshoot sešli v pátek v njakém hotelu. Byla jsem sama s kluky prakticky celý den. Nakonec jsem vidla ty fotky které byli udelané pro časopis. Nejvíce jsem se bavila s Billem- on byl asi nejvíc uvolnený a tak jsme spolu flirtovali. Říkal mi, že miluje Francii a Paříž-město lásky taky. Byla to jeho první návštva v Paříži. Potom jsme podnikli takovou malou cestu mestem-odtud jsou taky pořízený ty fotky. Úplne se mi podlamovala kolena, když jsme se fotili a já stála tak blízko u nej a pak Bill s úsmvem řekl: ,,Pojď a polib me!" Dala jsem mu pusu na tvář a on zářil radostí. Bill strašne příjemne vonel, to byl parfém. A jeho kůže byla velmi hebká a teplá! Šílený-já jsem mohla políbit Billa! Neberte to špatne já miluju tu fotku ale nemiluju Billa. Nesnáším když fanoušci křičí "Bille, miluju tě!" a přitom ho ani neznají osobne!
A byla jsem totálne překvapená když Bill řekl: ,,Pošli mi kopii." Ale já jsem si od nj nevzala ani e-mailovou adresu. Jaká chyba! Ale ted se bude moc divit nad obrázkem z Popcornu. Pozdravuju te z Paříže Bille! Nejsme sladký pár?
Au revoir!
...........mno toto je trochu starší článok, ale myslím, že teraz akuálny (nie, toto nie je Billov neu objav-aspoň myslím)......bolo to pri ich prvej návšteve Fancúzska.................mno nie je on nejak zaťažený na francúzsky???!!! =D

krasnucky tomiik :)

31. května 2007 v 13:31 | creative |  Tom

Photobucket - Video and Image Hosting


fotky z monsoon ...

31. května 2007 v 13:27 | creative |  band
Mix:Bill old style:)

31. května 2007 v 13:26 | creative |  Bill

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Wally by... polské FAN!

31. května 2007 v 13:25 | creative |  wallpery

259.jpg