Srpen 2007

najkrajsi wall Toma

31. srpna 2007 v 22:48 | creative |  Tom
5y85gtj.jpg picture by Ewellyn

OoOoO Tom

31. srpna 2007 v 22:47 | creative |  fotomontaže


twiinss

31. srpna 2007 v 22:39 | creative |  twins
T.o.m [ A LIRE ! ]
Beull & Son Souriire *___*
T.O.K.I.O __ H.O.T.E.L
T.o.m __ K.a.u.l.i.t.z

Tarzan Georg

31. srpna 2007 v 22:37 | creative |  fotomontaže


Live DVD

31. srpna 2007 v 22:35 | creative |  članky

Kdy Zimmer 483 Live DVD vyjde? Oni ještě nemají žadné informace. Ale uvedený datum padá na 3. řijna. Ale diky DVD musí se teď kluci z TH na chvili zdržet v Německu, aby mohli udělat nejaký ty promotion a propagovat své DVD ve své mateřské zemi:))


Ich cd vyjde aj v Amerike...

31. srpna 2007 v 22:33 | creative |  band


Včera na MTV hlásili, žeeee, v celej Latinskej Amerike vyjde CD Tokio Hotel....super, len si myslím, že v Amerike nebudú mať taký úspech, ako tu v Európe, ptž. tam je dosť veľa takých kapiel MCR atď....Hlasujte na tejto stránke!!! Ide tu o to, aby sa zistilo v ktorej krajine má Bill najviac fanúšikov!!! Slovensko dosť zaostáva! takže rýýýýchlo...Stlačte "join", vyplňte údaje a potom znova stlačte "join"!!! A kopírujte na všeeeetky slovenské blogy o TH!!!

TH sa spieva aj v kostole...my god

31. srpna 2007 v 22:32 | creative |  videa
zdroj : http://tokiacky-love.blog.cz/

Bill v New Yourku

31. srpna 2007 v 22:30 | creative |  Bill


Němečtí rockeři přepadli Velkou Britanii!

31. srpna 2007 v 22:29 | creative |  članky
Zdroj: http://www.glasswerk.co.uk/index2.php?db=london&page=news,article&id=2988

Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz

____________________________________________


by Ben Rimmer

Připravte se - nejúspěšnější německá skupina Tokio Hotel se toto léto chystá převálcovat všechny Anglické kanály a dohnat všechnu britskou mládež k šílenství. Jejich debutový anglický singl 'Ready, Set, Go!' je venku od 20.srpna u Fascination Records. Ben Rimmer, pracovník Glasswerk, je odchytil předtím, než se pokusí vyhrát VB bezpříkladným úspěchem v Evropě.

1/ Jak byste popsali váš zvuk? Jaké jsou vaše hlavní vlivy? Pokoušíte se podobat jiným umělcům nebo zkoušíte být kompletně originální?

Tom: Náš zvuk je rychlý, hnaný a emocionální. Je to Německý Rock. Vždycky jsme zkoušeli objevit unikátní styl, který nám nejlépe sedí. Od opravdového začátku, který byl před sedmi lety, jsme psali naši vlastní hudbu. Doposud jsme předělali pouze jeden song - "Instant Karma" od Johna Lennona - pro Amnesty International. Všichni účinkující umělci jako třeba Green Day nebo U2 udělali to samé pro charitu.

Bill: Dělat naše vlastní věci, vytvořit si náš vlastní styl a zvuk byly vždycky naše hlavní priority.

2/ Jak šla vaše obrovská Evropská tour? Jste uneseni tím, že vaše hudba provokuje?

Georg: Bylo to absolutně úžasné. Hrát Evropské turné - to bylo pro nás skutečně neuvěřitelné. Vždycky jsme snili o tom, hrát před tisíci lidmi, ale mít turné po Evropě, to bylo víc, než jsme kdy doufali.

Tom: Hlavně jet na místa, na kterých jsme nikdy předtím nebyli, setkat se poprvé s fanoušky, získat všechnu tuhle podporu - to nás opravdu zasáhlo.

3/ Samozřejmě jste velmi slavní v Německu a Evropě - singly a alba č.1, desetkrát platina - klesá rychlost a měřítko úspěchu nebo prostě žijete pro tuhle chvíli a očekáváte více a více úspěchu....a rockových shows?

Bill: Prostě chceme být hudebníci, hrát vystoupení a setkávat se s fanoušky. Před dvěma lety jsme vydali náš první singl "Durch den Monsun" v Německu. Od té doby šlo všechno tak rychle a my prostě zkoušíme žít každou sekundou. Určitě máme čas našeho života. Brzo bude Evropská tour pokračovat - Holandsko, Francie, Rusko a na seznamu je mnohem více zemí a nevypadá to, že by zatím rychlost nějak klesla.

4/ Tour stojí ve slavné amsterdamské Heineken Music Hall. Jak se těšíte na to, vystupovat v tak velké aréně?

Tom: Abych byl upřímný, milujeme hrát v tak velkých halách, jako je tahle. Je to tak vzrušující hrát před tak velkým publikem. Před vystoupeními jsme vždycky extrémně nervózní, ale z vystoupení v tak úžasné hale skoro šílíme!

Gustav (úsměv): Řekl bych, že větší je lepší!

5/ Která cena z následujích - "Nejlepší nováček 2005" - Echo Awards (Německý ekvivalent cen BRITS), "Nejlepší nováček 2006 - MTV Francie, "Nejlépe se prodávající německý umělec 2006" - World Music Awards, "Nejlépe se prodávající německý umělec 2006" - European Border Breaker Awards - znamená pro skupinu nejvíc? Jste motivováni tržbou a hmotným úspěchem nebo uspokojením z hraní a úspěchem vás a vašich fanoušků?

Bill: Celkově, nejvíc vzrušující je pro nás hrát živě, jet na tour, bavit se s našimi fanoušky. Dostat od nich tuhle gigantickou odezvu, že cítí naši hudbu - to je neuvěřitelné. Zpíváme o situacích, které jsou části našich životů a tahle hudba pomáhá našim fanouškům přemoci těžké časy jejich vlastních životů, to nás činí pyšnými. Je skvělé začít sám svou vlastní skupinu - to je ten nejlepší pocit.

Tom: Někdy se zdá všechen tento úspěch a tyhle ceny, co jsme vyhráli, tak neskutečnými. Jsme na ně všichni velmi pyšní. Ale ty, kde pro nás naši fanoušci musí hlasovat jsou pro nás asi ty nejskvostnější.

6/ Cítíte, že postupujete k levelu, kde můžete dobýt anglický a americký trh?

Tom: Pokaždé, když zjistíme, že lidé v jiných zemích znají naši hudbu a chtějí nás vidět živě, jedeme tam a děláme tam show. To je ten způsob, jakým všechno v Evropě začalo a tak budeme pokračovat.

7/ Troufáte si říct, že budete tady a v USA tak úspěšní, jako jste byli v Německu a na pevnině Evropy?

Bill: Není to o jistém stupni úspěchu. Všechno, co jsme si dosud vydobyli je už víc, než jsme kdy snili a jsme za to velmi vděční. Získat nové fanoušky ve všech druzích různých zemí je nová výzva a je to velmi vzrušující.

8/ Když se tohle stane, budou to TH shledávat divným jet od hraní před 10.000-20.000 fanatickými fanoušky v Německu k menším davům - na začátku - kteří nejsou tak navyklí na vaši hudbu? Jste připraveni začít úplně od začátku, aby jste získali celosvětový úspěch?

Georg: Do teď jsme skupina sedm let. Hráli jsme před pěti lidmi a nikoho z nich jsme nezajímali. Teď jsme schopní hrát ve velkých halách, ale víme, že se to může znovu změnit.

Tom: Všechno, co opravdu chceme je být hudebníky a hrát živě. Pro nás to není začít od začátku. Hrát před novými fanoušky, cestovat do nových zemí je nový úžasný krok. Víme, odkud jsme přišli. Jet do VB, hlavně pro německou skupinu, je neuvěřitelný krok. Jsme schopní to dělat díky našim fanouškům. Vyzvedli naši hudbu a donesli ji sem - hodně jim vděčíme!

Fenomenální útok Tokio Hotel zasáhl celou Evropu - od Francie po Českou republiku - získal jim zástupy věrných fanoušků a ulovil jim 10krát platinové debutové album (Scream). Měli čtyři singly č.1 v Německu a jejich debutové tour vidělo přes 400.000 lidí ve 43 vyprodaných termínech.

Meteorický vzestup Tokio Hotel je celý více nepochopitelný, když průměr věku skupiny je pouze sladkých 18. I přes jejich mládí, dvojčata Ball (zpěvák) a Tom Kaulitz (kytarista) spolu s Georgem Listingem (basák) a Gustavem Schäferem (bubeník), už podepsali svou smlouvu s Universal před pěti lety.

Mluví ke generaci teenagerů, kteří se shodují s jejich hudbou a 'Ready, Set, Go' je perfektní, aby jste si toho všimli. Mluví o víru v sebe, riskování a svých snech.

Tokio Hotel už získali VB díky fanouškům, kteří je objevili přes internet. Hodně jich bylo na úplně prvním vyprodaném vystoupení skupiny ve VB minulý měsíc v Londýnské Islington Academy, aby byli svědky extáze, kterou je Tokio Hotel. 'Ready, Set, Go!' je z jejich debutového anglického alba 'Scream', které vyjde 27.srpna.

Billovi poslali zly ucet

31. srpna 2007 v 22:27 | creative |  Bill

Tokio Hotel dostali účet na zaplatenie sumy 10 000 GBP (britské libry) za ich minulý výlet v Londýne. Mladí Nemci tento obrovský účet obdržali za náklady na opravu hotelovej izby, ktorá bola totálne rozbitá. Jediný problém však bol ten, že chalani za to neboli zodpovední. Pracovníci hotelu totiž splietli účet pre skupinu kvôli pomiešaniu čísel jednotlivých hotelových izieb.
Frontman Bill Kaulitz povedal: "Nemáme problém zaplatiť veci, ktoré zničíme, ale teraz to s nami nemalo nič spoločného."

SOURCE: Daily Star from 03. 07. 2007


[30.09'07] Goldene Stimmgabel

31. srpna 2007 v 22:23 | creative |  news


Příští měsíc (30.09'07) budou Tokio Hotel na Goldene Stimmgabel na ZDF od 20:15!
Live show bude 22.9. ale v TV to bude vysíláno toho 30.9.
Koná se to v Ludwigshafenu (Friedrich-Ebert-Halle). Zúčastní se také kapely jako Silbermond, Pur atd.

strasne pheknucky Bill

31. srpna 2007 v 22:19 | creative |  Bill
HyperLink

Test: Kto z Tokio Hotel by ťa najviac obdivoval?

31. srpna 2007 v 22:17 | creative |  band

Dredy, dlouhé kadeře, lví muž: Kadeřníci Tokio Hotel jsou velmi kreativní lidé. Ale také jsou si kluci také velmi vnitřně rozdílní. Udělej si tenhle test a uvidíš, který ze čtyřech kluků tě bude obdivovat…

1. Jak vypadá tvůj perfektní účes?
a) Dredy! Stylové a divoké!
b) Na tohle nedávám pozor
c) Dlouhé vlasy, případně s velkým objemem, bláznivé a barvené!
d) Dlouhé, vyhlazené vlasy jsou prostě super
2. Kterou část tvého těla shledáváš nejpěknější?
a) moje nohy
b) moje oči
c) jsem prostě totálně sexy
d) moje prsty
3. Co je tvá oblíbená hudba?
a) Snoop Dogg, baby! Hip hop je můj způsob života!
b) Enter Shikari! Musí to být prostě úplně hlasité!
c) Poprock a rock! Trochu kytar, báječné melodie.
d) Lepší kytarová práce
4. Přátelé mě shledávají …
a) Cool a sexy
b) Trochu ostýchavou, ale vtipnou
c) Velmi energetickou
d) Uvolněnou
5. Můj vysněný kluk je…
a) Tvrdohlavý
b) Vtipný
c) Stylová ikona
d) Pan cool
6. Můj nenáviděný předmět ve škole je…
a) Fyzika
b) Matika
c) Francouzština
d) Němčina
7. Ve volném dnu …
a) jdu k mojí kámošce
b) jdu nakupovat
c) vyhledávám termíny koncertů
d) jdu na párty
8. V letních dnech nosím
a) Něco super sexy. Mini sukni, pěknou halenku
b) Džíny a tílko
c) Z mé vlastní kreace
d) Sukni s balerínami

Nerozlučné 16.

31. srpna 2007 v 18:45 Nerozlučné
Až ráno v 8 hodin, lékaři začínají vycházet z operačního sálu. "Tak co?" vyhrkne tatík. " Operace sama o sobě proběhla v pořádku. Jde už jen o to, jak ledvinu Irena přijme. Snad bude taková bojovnice jako Linda" řekne lékař, který operoval i mě. Spontánně ho obejmu až všichni zírají. Když já jsem tak móóóóóc happy. Skočíme ještě za mamkou, který bude v nemocnici jen do večera a jedeme pro Simku. Musíme jí všechno vysvětlit. Simonka je ale chytrá holka a všechno pochopí. A já si musím zabalit věci do ústavu, kam jedu na tu rehabilitaci. Měli by mě postavit na nohy….Vůbec se mi tam nechce za těchhle okolností, ale jde o moje zdraví. Večer si jedeme vyzvednout mamku. A čeká nás milé překvapení. Irena je vzhůru a můžeme k ní na chviličku jít. Irena chce ovšem mluvit semnou a velice mě překvapí. Jen co vejdu do pokoje vidím hromádku neštěstí. " Proč já?? Proč ne někdo jinej? Minule jsi to taky odnesla ty!" zírám na ní s otevřenou pusou. "Ireno no tak neblázni. Buď ráda, že jsi tu s námi. " snažím se jí domluvit. "Ne to nejsem. Já tu nechci bejt a jdi pryč" křičí hystericky a sestra jí píchne injekci na uklidnění. Jsem z toho hodně špatná a zbytek rodiny taky. A to zítra odjíždím….

Tom & Bill

31. srpna 2007 v 11:00 | creative |  twins

..

bill
bill contre jour . ...
...
... ... bill bill

Making Of: Springt Nicht

31. srpna 2007 v 10:19 | creative |  Spring nicht


zabijacky pohlad

30. srpna 2007 v 23:21 | creative |  Tom
Chapitre 18

Nerozlučné 15.

30. srpna 2007 v 18:44 Nerozlučné
V nemocnici jsme za chviličku. "Dobrý den. Mám tady sestru. Irena Bouchnerová" vyhrknu na sestru na recepci. " Pojďte semnou, ale malá slečna tam bohužel nemůže. Už volala vaše matka. Za chvíli je tady" Nika tedy počká se Simonkou a já jedu se staženým žaludkem za sestrou. "Slečno nebude to hezký pohled. Leží na JIPce a nezbývá jí bohužel moc času. Je mi to moc líto. Má vnitřní zranění a utrženou ledvinu bez který nemůže žít" Nereaguju a jako ve snu otevřu dveře do Irči pokoje. Ach neL Tohle jsem nečekala. Irena leží v čistě bílý posteli, ale je ještě bělejší a průhlednější. Je napojená snad na 10 přístrojů, které nepřetržitě pípají.

Phantastisch avatars ♥

30. srpna 2007 v 14:04 | creative |  awatars

avatar_ichhassedich.jpg*avatar_bk2.jpg*avatar_twins5.jpg*avatar_bill28.jpg*avatar_billkaulitz7.jpg*avatar_fuckyou.jpg*avatar_lookatme.jpg*avatar_billubers.jpg*avatar_totgeliebt.jpg*avatar_billkaulitz8.jpg*avatar_tom6.jpg*avatar_bill31.jpg*avatar_bill32.jpg*avatar_tokiohotel-1.jpg*avatar_bill33.jpg*avatar_lost.jpg*avatar_ichbrechaus.jpg*avatar_tom7.jpg*avatar_tokiohotel3.jpg*avatar_tokiohotel4.jpg*avatar_play.jpg*avatar_different.jpg*avatar_bill35.jpg*avatar_bill34.jpg*avatar_billtom2.jpg*avatar_billtom3.jpg*avatar_billtom4.jpg*avatar_lost.jpg*avatar_bill35.jpg*avatar_bill10.jpg*avatar_bill14.png*avatar_fliegen.jpg*avatar_theseeyes.jpg*avatar_bill19.jpg*avatar_smile.png*avatar_billtom.jpg*avatar_heilig.jpg*avatar_perfect.jpg*avatar_twins4.jpg*avatar_bill24.jpg*avatar_billkaulitz4.jpg*avatar_tokiohotel2.jpg*avatar_tom4.jpg*avatar_bilkaulitz2.jpg*avatar_billkaulitz3.jpg*avatar_billkaulitz5.jpg*avatar_tom5.jpg*avatar_mmm.jpg*avatar_tomkaulitz.jpg*avatar_billkaulitz6.jpg*avatar_sing.jpg