Únor 2008

Aké je to mať dvojča?

28. února 2008 v 16:00 | Angel |  twins
Mají rozdílné vlasy a nosí rozdílné oblečení: Bill a Tom jsou dvojčata! Bravu řekli jaké to je žít 16 let s dvojčetem a být dvojčetem...
Myslí si, že je cool, že jsou dvojčata
Tom: Neumím si představit svůj život bez Billa. Držíme spolu, od doby, co jsme byli velmi malí. Myslím, že je velmi cool mít dvojče. Je úžasné mít kolem sebe někoho, kdo je jako vy.
Sní o stejných věcech
Bill: Když se ráno vzbudíme a mluvíme o našich snech, tak zjistíme, že se nám zdálo naprosto to samé!
Cítí to samé
Bill: Děláme si srandu ze stejných věcí a cítíme se smutní ze stejných věcí. Když jeden z nás vstane a má špatnou náladu, tak ten druhý má taky špatnou náladu...
Tom: Když jsme byli malí, tak nás naše máma oblékala stejně. Když nám bylo kolem sedmi, tak se to změnilo, začali jsme vypadat a oblékat se jinak. Když nám bylo osm, tak jsme zapadli každý do svého.
Otravovali svoje učitele
Tom: V některé dny jsme pěkně naše učitele otravovali. Nosili jsme trika, která měla nápisy "Bill" a "Tom" a během hodiny jsme si je měnili. Nevěděli, kdo z nás je kdo, byla to zábava. Později jsme to už dělat nemohli, protože jsme začali vypadat jinak...
Když jim bylo osm již měli každý svůj styl
Tom: Od toho věku jsme každý našli svůj vlastní styl a osobnost...
Chtějí být rozdílní
Tom: Myslím, že je dobře, že vypadáme jinak, nechci být jako Bill a Bill nechce být jako já. Už si nás nemůžu představit jak vypadáme stejně.
Nemají stejné zájmy
Tom: Bill je více kreativní, hodně maluje a navrhuje si vlastní oblečení. Já mám rád grafity a BMX. Jediná věc, kterou sdílíme je muzika.
Mají stejného nejlepšího kamaráda
Tom: Náš nejlepší kamarád se jmenuje Andreas. Vždycky držíme spolu. Není tu žádná žárlivost nebo stres. Myslím, že Andreas nás má rád stejně.
Tom je vytrvalejší
Bill: Vždycky, když jsem se chtěl naučit na něco hrát a nešlo mi to, tak jsem to vzdal. Tom je více vytrvalý.
Tom umí taky zpívat
Bill: Tom má dobrý hlas, ale nechce zpívat. Stejnak jsem ale lepší zpěvák.
Milují fastfood
Tom: Všechno co mám rád, má Bill rád taky a všechno kolem. Jíme pizzu, fastfoody, těstoviny. Nejíme, co neznáme. Ani jeden z nás neumí vařit.
Bill je lepší ve škole
Bill: Tenhle rok jsem měl průměr 1,9 a Tom 2,2. Minulý rok to bylo naopak. Milujeme předměty jako umění. Jsme taky velmi dobří v němčině. Nejsme ale tak dobří v matice a tělocviku.
Nazí jsou stále stejní
Bill: Když si k sobě stoupneme nazí tak vypadáme naprosto stejně. Když si odmyslíte vlasy a oblečení, tak jsme identický.
Tom není tak cool
Bill: Jsem více sensitivní a vždycky o všem přemýšlím. Ale Tom není taky tak cool jak vypadá...
Bill více mluví
Bill: Oba hodně mluvíme a taky velmi rychle, ale já jsem větší ukecánek. A Tom má hlubší hlas.
Bojují spolu
Bill: Přiznáváme, že někdy je to prostě špatně. Ale když se pereme, tak si potom promluvíme a všechno je zase v pořádku.
Učitelé trpěli
Bill: Dali nás každého do jiné třídy, protože bylo nemožné se mezi nás vplést, když jsme o hodině začali povídat. Nyní máme několik hodin společných, a ty učitelé nemají naprosto rádi.
Líbí se jim stejné holky
Tom: Bylo nám devět. Políbil jsem ji první a potom Bill. Oba si teď myslíme, že je to odpuzující.
Tom má víc sexu
Bill: Hledám opravdový vztah. Je mi líto holek, kterým můj bratr zlomil srdce. Ani on si ale nedělá kontakty tak snadno. Měl jsem několik holek, ale neměl jsem nikdy tolik sexu jako Tom.
Nedělí se o všechno
Tom: Nedělíme se o holku a oblečení! Neumím si představit, že bych nosil Billovy kalhoty, cítil bych se v nich divně. Bill nosí velmi úzké kalhoty. A nedotýkáme se spodního prádla toho druhého. Já nosím spíše volné boxerky a Bill zase úzké...
Bill neumí zacházet spenězi
Bill: Já si vždycky koupím hodně oblečení. A na konci měsíce už nemám žádné peníze - s Tomem je to naopak. Hodně nad tím přemýšlí než ty peníze utratí.
Tom spí déle
Bill: Potom, co se vysprchuji, tak si musím udělat vlasy, make-up a nehty a to zabere tak kolem dvou hodin, takže Tom může spát asi o hodinu déle...
Vždycky vědí, co se děje s tím druhým
Tom: Jednou jsem byl na cestě sám s mým otcem a věděl jsem, že je něco špatně s Billem. Řekl jsem, tátovi, že jdu domů a měl jsem pravdu. Bill byl na cestě do nemocnice, protože měl alergickou reakci.
Můžou číst myšlenky toho druhého
Bill: Tom řekne vždycky tu přesnou věc, kterou chci říct já. Vždycky vím, nad čím přemýšlí.
Tom: Vždycky víme, co chce ten druhý říct. Vždycky dokončujeme věty toho druhého.
Nikdo jim není bližší
Bill: Nikdo mi není bližší než Tom a moje máma. Je pro nás velmi speciální, ale mezi námi je prostě něco magického.
Společně jsou silnější
Tom: Oba jsme silní a nikoho nenecháme, aby si s náma zahrával, ale společně jsme neporazitelní.
Chtějí zůstat spolu
Tom: Vždycky jsme doma spolu. Neumím si představit život bez Billa.
Gustav a Georg musí trpět
Bill: Někdy je to velmi nepříjemné pro Georga a Gustava, když jsou mezi námi a máme diskuzi. Jsou s námi už ale dlouhou dobu, takže se s tím dokázali už vypořádat.
Jenom smrt je může rozdělit
Tom: Cítil bych se totálně sám bez Billa. Jediná věc, která nás může rozdělit je smrt

Všetky dosiaľ známe termíny 1000 Hotels tour

28. února 2008 v 15:53 | Angel |  terminy
03.03.2008 BE - Brusel [vyprodané]
04.03.2008 NL - Rotterdam [vyprodané]
06.03.2008 FR - Strasbourg [vyprodané]
07.03.2008 L - Esch-sur-Alzette [vyprodané]
09.03.2008 FR - Paříž [vyprodané]
10.03.2008 FR - Paříž [vyprodané]
11.03.2008 FR - Dijon [vyprodané]
13.03.2008 FR - Montpellier [vyprodané]
14.03.2008 FR - Marseille [vyprodané]
16.03.2008 PRT - Lisabon
18.03.2008 ESP - Madrid [vyprodané]
20.03.2008 FR - Douai
21.03.2008 CHE - Ženeva [vyprodané]
23.03.2008 ITA - Turín [vyprodané]
25.03.2008 ITA - Řím [vyprodané]
26.03.2008 ITA - Bologna [vyprodané]
28.03.2008 SVN - Lublaň
29.03.2008 YUG - Bělehrad
31.03.2008 DEU - Dortmund
02.04.2008 DNK - Kodaň [vyprodané]
03.04.2008 SWE - Stockholm [vyprodané]
05.04.2008 FIN - Helsinki [vyprodané]
07.04.2008 NOR - Oslo
08.04.2008 DNK - Aalborg ((svine))

+ termíny na léto
20.06.2008 FR - Paříž [Parc des princes]
28.06.2008 ESP - Madrid [Rock in Rio Madrid - festival]
12.07.2008 CHE - Ženeva
13.07.2008 BE - Wechter Boutique Festival

Sekne mu to

28. února 2008 v 15:51 | Angel |  Bill
img89/4001/500f99fc1e33dfd73ftn3.jpg

6 otázok od kanadsých fans

28. února 2008 v 15:49 | Angel |  news
Bensu S.: Chalani, aký typ dievčat hľadáte? Myslíte si, že osobnosť je dôležitejia než vzhľad alebo je to inak? A tiež akú osobnosť a vzhľad u dievčaťa hľadáte?
 • Bill: Najdôležitejšia je osobnosť. Keď prvýkrát stretnem nejaké dievča, nštinktívne sa pozerám na jej ruky. Ale keď naše osobnosti nejdú dokopy, nepomôžu ani tie najkrásnejšie ruky. Aby to fungovalo, musí byť prítomná chémia. Ak hovoríme o osobnosti, dievča musí byť úprimné, zábavné a to najdôležitejšie - verné! Nedokážem si predstaviť vzťah s dievčaťom, ktoré by nemalo tieto kvality... hlavne vernosť!
 • Tom: Rozhodne záleží na tom, čo s tým dievčaťom zamýšľam. Či sa hovorí o vážnom vzťahu alebo len na jednu noc. Hlavne sa nechcem riadiť podľa určitého typu osobnosti. Keby som to robil, neviedlo by to k ničomu dobrému.
Chriasiana A.: Keby ste mohli byť hviezdou vo filme, kým by ste boli?
 • Tom: Moc by som chcel byť Bradom Pittom v "Mr. and Mrs. Smith", pretože by som mal vzťah s Angelinou Jolie a mať ten najlepší sex... No, aby som to upresnil - ona by mala ten najlepší sex.
 • Bill: Myslím, že Georg by chcel byť hviezdou v "Pánovi prsteňov", pretože jeho prezývka je Hobbit. Zapadol by medzi ostatných hobitov a ani by na seba tak veľa neupozorňoval.
Maria B.: Ste šťastní, že vás toľko fanúšikov podporuje pred hotelmi atď?
 • Bill: Rozhodne! Napríklad pred našim posledným koncertom v Essene, v Nemecku, naši fanúšikovia plakali, pretože nás radi znovu videli. Mali plagáty s nápismi ako "Skvelé, že ste späť!" alebo "Tak ste nám chýbali!". Naozaj sa ma to dotko. Je neuveriteľný pocit byť takto privítaný.
 • Tom: Naši fanúšikovia na nás nečakajú len pred hotelmi a koncertmi. Predstavujú sa stále, nech sme kdekoľvek. Pre kapelu je to ten najlepší pocit!
Cheyenne: Aký najlepší vianočný darček ste dostali?
 • Tom: Najlepší vianočný darček? Myslím, že... toto platí pre nás všetkých. Najlepší darček dostávame, keď môžeme tráviť čas prázdnin s našimi rodinami. To si naozaj užívame. Minulý rok sme s nimi veľa času netrávili!
 • Georg: Áno, rozhodne prázdniny! Tešili sme sa na to, kedy strávime čas s rodinami na pláži, v kľude.
 • Bill: Potrebovali sme si oddnýchnuť. Bola to jediná dovolenka v roku 2007, ktorú sme mali. Teraz môžeme začať znova, nabití energiou, pretože sme zaneprázdnení plánovaním a pripravovaním našich nadchádzajúcich koncertov.
CB L.: Pre všetkých mojich TH chalanov - možno to bude zvláštna otázka, ale je vtipná a zaujímavá. Takže, keby ste si mohli vybrať, aby vaše dievča bolo ovocie, ktorým bo bolo? Povedzte prvé, ktoré vás napadne!
 • Tom: Len jedno ovocie? Prepáč, ale svoje vysnené dievča nemôžem obmedziť len na jdedno. Poviem ti, ktoré by to boli. Dva krásne melóny a jablko, ktoré by predstavovalo krásny zadok. Myslím, že tieto sú najdôležitejšie, čo sa toho týka.
 • Georg: Rozhodne by mala vyzerať ako vodný melón.
 • Gustav: Súhlasím s Georgom.
 • Bill: Milujem ananásy, grepfruity a vodné melóny - nejaký mix tohto by bol dobrý!
Cindy R.:Čo sa stalo s Jumbi, tvojim lietadielkom? Stále ho máš? Ak áno, kde je?
 • Bill: Oh yeah,l Jumbi mám stále. Myslím, že ho poznáte zo scény, ktorá bola na našm "Zimmer 483 - live in Europe". Od tej doby sm sa ho naučil ovládať lepšie. Na nadchádzajúce turné v marci budem mať so sebou viac než len jedno Jumbi - len na bezpečnom mieste. Myslím tým, že naša budúca záchranná misia nemusí byť taká úspešná ako tá, ktorú ste videli. Nikdy neviete, takže bude viac lietadiel a Jumbi bude mať viac bračekov a sestričky.

Najsexy chalan roku 2007 (Yam.de)

28. února 2008 v 15:48 | Angel |  news
Veľké hlasovanie organizované Yam.de bolo ukončené. Najsexy chalani roku 2007 sú známi. Tu sú výsledky...
Prvé miesto nie je vôbec prekvapením: Bill Kaulitz (TH) minulý rok dobyl všetky srdcia. Viac ako 36% mu dalo hlas. Na druhom mieste je Strify zo Cinema Bizarre a za ním Zac Efron.
Tu sú kompletné výsledky z Yam.de:
Bill Kaulitz - 36,61%
Strify - 13,44%
Zac Efron - 11,21%
Darin - 8,42%
Jo - 7,28%
Martin Stosch - 5,52%
Jimi Blue - 5,10%
Jerome von LXB - 4,59%
Daniel Radcliffe - 3,62%
Bushido - 3,52%
Hlasovania sa zúčastnilo viac ako 35000 ľudí.

Buď na jedinom koncerte TH v Nemecku

28. února 2008 v 15:39 | Angel |  članky
Toto je tvoja šanca: Ponúkame ti lístky na koncert v Dortmunde (Westfallenhalle) - hraj s nami.
Po najobkecávanejších koncertoch v USA si môžu nemecký fanúšici konečne vychutnať Billa, Toma, Gustava a Georga znovu.
31. marca Tokio Hotel odohrájú svoj jediný nemecký koncert v Dortmunde - a ty tam môžeš byť! Spolu s *vybemobile ponúkame 5 x 2 lístky!
HRA:
Ponúkame 5 x 2 lístky na koncert vo Westfallenhalle v Dortmunde 31.3.2008. Vstup je o 17:30 a okolo 19:30 show začne. Cesta tam nie je obsiahnutá vo výhre! Povedz nám prečo by si tam mal/mala ísť práve ty?!
...úplne dole je formulár, kde zadáš svoje údaje a dôvod, prečo by si to mal/mala byť ty....a maličkosť....je to v dojčine, ale na to by ste došli...

Také cuu tiež!!!

28. února 2008 v 15:25 | Angel |  Gustav
//zdr. na pix))

Tomajz má novú diagnózu

28. února 2008 v 15:23 | Angel |  Tom
...tu vyzerá jak vtedy, keď bol na tej drogovej kontrole xD....vyzerá jak mimozemšťan...takto nejako ich śpravil Spielberg, ked točil "Blízká setkání třetího druhu" nie?!?!.....v každom prípade, podoba tam je...xDD //zdr. na pix...))

TH with funny themselves

27. února 2008 v 13:26 | Angel |  videa
Toto je jedno z naj zostrihaných véčok aké som kedy videla....fakt..nekecám...úplne bestovné...stojí obetovať tých 6 minút..

Booom...

27. února 2008 v 13:15 | Angel |  videa
Toto videjko je total cute a hlavne tá predposledná fotka...odporúčam pozrieť...xD

Barbie is a BITCH!!! :D

27. února 2008 v 13:09 | Angel |  videa

Comet 2008

23. února 2008 v 13:22 | creative |  news

>> 23.května 2008 se bude pořádat galavečer "COMET 2008" v Oberhausenu.
Tokio Hotel by se měli též nacházet na gala večeru,jinak více onformací o hlasování a nominacích ---> tady! <<


Billova nehoda v New Yorku

22. února 2008 v 20:26 | creative |  news

Větší, rychlejší, lepší: Tihle kluci jsou nezastavitelní. Po tom, co dostali Německo, tak to vypadá, jako by získávali celý svět. V pondělí Bill, Tom, Georg a Gustav měli koncert v New York City. Jak New York Daily uvedl, tak Bill se rozhodl, že si dá k jídlu hot dog, ale bohužel se stalo, co nemělo. Párek mu uvíznul v krku a Bill nemohl nějakou chvíli ani dýchat. Příště buď opatrnější Bille...
Zdroj: německý Viva teletext stránka 115

Súťaž v Plus 7 dní

21. února 2008 v 13:26 | Angel |  news
V PLUS7dní som dnes úplnou náhodou našla toto.....je to posledné číslo 8....všetko čo potrerbujete vedieť je čitateľné a nechce sa mi to vypisovať....ale bola by sranda vyhrať...xD

Tokio Hotel na prezidenty

20. února 2008 v 21:17 | creative |  članky

přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

________________________________________________________
Německé písně a kultura současnosti dobývá srdce amerických teenagerů. Vyprodané koncerty a křičící dívky.
Po Einsteinový, Werner von Braun, General von Steuben a Marlene Dietrich, nyní čtyři idolové z Magdeburgu dobývají srdce většiny dívčích teen srdcí!
Německé písně dobývají americky kontinent? Doufejme, že pyšná generace Bushe nerezervovala místo na Guantanamo pro Tokio Hotel.
Podle toho, co lidi říkají, tak německé třídy jsou už teď plné. Hlavně dívkami ve věku od 12 do 16 let. Dobrý znamení? Možná potom všechny teenageři budou vědět o existenci Německa a kde ho na globu najít.
Musím přijít s tím, že jsou třetí německou kapelou po Autobahn a Scorpions, kteří tu mají takoví úspěch. A zpívají německy. A to s úspěchem! Tak jak vím, tak pouze Nena se na tohle odvážila se svými 99 Luftballons.
Není to přímo můj druh muziky. Ale tihle čtyři kluci zajisté mají nějaký ten talent oproti ostatním kapelám, ale oproti jiným německým textům, je to poezie.
Hodně štěstí Tokio Hotel. Přeji vám to!
(von josilver | Mönchengladbach)

DE Bravo #9 - poster

20. února 2008 v 21:15 | creative |  band


Vzkaz Toma z Kanady

20. února 2008 v 21:14 | creative |  članky

Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojemMinulý týden jsme přijeli do Kanady a teď jsme v Torontu. Sedím v mém hotelovém pokoji, myslím na to, že jsme tady a musím říct: Jak to miluju. Máme už za sebou dvě vystoupení, první v sobotu v Montrealu a druhé v neděli v Torontu. Mezitím jsme dali plno rozhovorů. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme tady přijeli, čekali jsme, že nás nikdo tak nezná. Už jsme se viděli, jak sami prodáváme lístky na naše show na ulicích s tím, aby aspoň pár lidí na koncerty přišlo, ale obě show byly vyprodané!!! Naši fanoušci na nás čekali všude, křičeli, mluvili německy a musím přidat, že velmi dobře vypadali. Viděl jsem v obou městech tolik pěkných holek, což mě velmi potěšilo!

Dneska jsme šli na věž CN - bylo to taaaak vysoko. Georg se moc dobře necítil, protože má strach z výšek, ale když tak nad tím přemýšlím, on má vlastně strach z hodně věcí. Potom jsme šli do MuchMusic, kde jsme byli hosty. Naučili jsme moderátory pár německých slov (to bylo skutečně veselé) a zpívali jsme live Ready,Set,Go' to bylo také cool.

No už musím teď jít, protože si musím zabalit svoje věci. Zítra letíme do L.A. ..Měli byste vidět můj pokoj - moje oblečení je všude, budeme mi to trvat hodiny, než to zabalím.

Zatím, dávejte na sebe pozor!

Tom


Najlepšia hviezda narodená v roku 1989

20. února 2008 v 21:13 | creative |  news

Na této stránce můžete hlasovat pro nejlepší narozenou hvězdu v roce 1989 a Bill s Tomem tam jsou taky. Hlasujte pro koho chcete tím, že kliknete na jeho obrázek. Zatím vyhrává Bill a Tom je na druhém :-) Bill má kolem 40 % a Tom kolem 20 %... :-)
Soutěž končí za 40 dní!!!

Robbie Williams môže len závidieť

20. února 2008 v 21:09 | creative |  članky

Robbie Williams nečakal, že chalani z Tokio Hotel vyvolajú fan-histériu aj v Severnej Amerike. Čo prinútilo mladých ocitnúť sa v celosvetovom jačiacom uchvátení, akonáhle sa niekde objavia Bill a spol?

Fanúšikovia Tokio Hotel sú teraz zavesení na Tokio Hotel fóre a jedným klikom myši sa lúčia. "Ďakujem, že ste prišli. Milujem vás," píše jedno dievča z New Yorku. Veľakrát. "Prosím, príďte vystupovať aj do San Francisca," doprosuje sa ďalšie. A teenagerka z Los Angeles píše: "Dnes večer som sedela doma a moje oči plakali." Prečo? Lebo štyria chalani z dedinky pri Magdeburgu koncertovali prvý krát v Severnej Amerike a "Naomi Kaulitz" z Hollywoodu už nezohnala lístky.
Spevák Bill Kaulitz a jeho dvojča, gitarista Tom Kaulitz (obaja 18), basgitarista Georg Listing (20) a bubeník Gustav Schäfer (19) dokázali to, o čom mohla super hviezda Robbie Williams dodnes len snívať - sú úspešní v zámorí, a ako! Práve absolvovali dva vypredané koncerty v Kanade. Na dnešné vystúpenie v Los Angeles, pondelkové a utorkové v New Yorku už dávno nie sú vstupenky (na Ebay sa 15-18 dolárové vstupenky predávajú za 400 dolárov). Koncert v Anaheime bol zrušený, lebo usporiadateľ nemohol zaručiť bezpečnosť skupiny a jej fanúšikov. Vstupenky na dodatkové vystúpenie v New Yorku sa teda rýchlo vypredali. Dajme tomu, pretože haly nie sú s kapacitou od 600 do 1.200 návštevníkov žiadnymi olympijskými štadiónmi. Avšak "Roxy" v Los Angeles patrí, rovnako ako aj "Fillmore" v New Yorku, k najlepším rockovým halám v krajine. Na pódiu tam stáli už Neil Young, David Bowie, Prince aj Bruce Springsteen. A teraz Tokio Hotel...